Модел 2136 scamosciato bleu

Модел 2136 scamosciato bleu

1.00 ден

Clear
Споредете
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Опис

Деколете во кожа велур, ѓон кориа давос, штикла H75

Дополнителна информација

Боја

Тегет

Големина

37, 38, 39, 40, 36