Модел 2137 bleu

Модел 2137 bleu

1.00 ден

Clear
Споредете
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Опис

Деколете во телешка кожа, ѓон кориа давос, штикла H75

Дополнителна информација

Боја

Тегет

Големина

37, 38, 39, 40, 36