Модел 2137 scamosciato visone

Модел 2137 scamosciato visone

1.00 ден

Clear
Споредете
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Опис

Деколете во кожа велур, ѓон кориа давос, штикла H75

Дополнителна информација

Боја

Капучино

Големина

37, 38, 39, 40, 36