Модел 2149

Модел 2149

1.00 ден

  • Mocassino во телешка кожа со крзно
  • Боја Леопард
  • Ѓон Coria Monoblok
Clear
Споредете
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Опис

  • Mocassino во телешка кожа со крзно
  • Боја Леопард
  • Ѓон Coria Monoblok

Дополнителна информација

Боја

Леопард

Големина

37, 38, 39, 40, 41, 36