Модел 2196

Модел 2196

1.00 ден

  • Decolettee во кожа Velur
  • Виолетова боја
  • Ѓон Coria Davos
  • H75
Clear
Споредете
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Опис

  • Decolettee во кожа Velur
  • Виолетова боја
  • Ѓон Coria Davos
  • H75

Дополнителна информација

Боја

Виолетова

Големина

37, 38, 39, 40, 41, 36