Модел 2012 inglese rosso

Модел 2012 inglese rosso

1.00 ден

Clear
Споредете
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Опис

Женски чевли во стил англиа, телешка кожа, ѓон кориа со кедер моноблок

Дополнителна информација

Боја

Црвена

Големина

37, 38, 39, 40, 36