Модел 2071

Модел 2071

3,800.00 ден

  • Кратка штикла во телешка кожа
  • Црна боја
  • Ѓон Т.R
  • Штикла H50
Clear
Споредете
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Опис

  • Кратка штикла во телешка кожа
  • Црна боја
  • Ѓон Т.R
  • Штикла H50

Дополнителна информација

Боја

Црна

Големина

37, 38, 39, 40, 41, 36