Модел 2132 quadretti

Модел 2132 quadretti

1.00 ден

Clear
Споредете
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Опис

Женски чевли, телешка кожа, ѓон T.R.2

Дополнителна информација

Боја

Црна

Големина

37, 38, 39, 40, 36