МОДЕЛ 2148

МОДЕЛ 2148

2,450.00 ден

  • Mocassino во телешка кожа
  • Црна боја
  • Ѓон Coria Monoblok
Clear
Споредете
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Опис

  • Mocassino во телешка кожа
  • Црна боја
  • Ѓон Coria Monoblok

Дополнителна информација

Боја

Црна, Бордо

Големина

37, 38, 39, 40, 41, 36