MОДЕЛ 2153

MОДЕЛ 2153

3,800.00 ден

  • Кратки чизми во телешка кожа,
  • ѓон T.R
  • штикли H50
Clear
Споредете
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Опис

  • Кратки чизми во телешка кожа,
  • ѓон T.R
  • штикли H50

Дополнителна информација

Боја

Црна, Кафеава

Големина

37, 38, 39, 40, 41, 36