МОДЕЛ 2155

МОДЕЛ 2155

3,450.00 ден

  • Кратки чизми во телешка кожа
  • ѓон T.R
  • штикла H30
Clear
Споредете
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Опис

  • Кратки чизми во телешка кожа
  • ѓон T.R
  • штикла H30

Дополнителна информација

Боја

Црна, Бордо, Којо

Големина

37, 38, 39, 40, 41, 36