MОДЕЛ 2161

MОДЕЛ 2161

3,800.00 ден

Clear
Споредете
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Опис

Кратка чизма во телешка кожа, ѓон кориа давос, штикла H50

Дополнителна информација

Боја

Црна, Леопард, Црвена

Големина

37, 38, 39, 40, 41, 36