MОДЕЛ 2164

MОДЕЛ 2164

5,800.00 ден

Clear
Споредете
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Опис

КОЖА СО ПРИРОДНО КРЗНО

Дополнителна информација

Боја

Црна, Бордо

Големина

37, 38, 39, 40, 41, 36