МОДЕЛ 2167

МОДЕЛ 2167

3,450.00 ден

Clear
Споредете
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Опис

Кратка чизма во телешка кожа, ѓон T.R, штикли H50

Дополнителна информација

Боја

Бордо, Кафеава, Црвена

Големина

37, 38, 39, 40, 41, 36