MОДЕЛ 2168

MОДЕЛ 2168

3,800.00 ден

Clear
Споредете
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Опис

Кратка чизма во телешка кожа, ѓон T.R, штикла H50

Дополнителна информација

Боја

Црна, Црн лак, Природна кожа боја, Црвена

Големина

37, 38, 39, 40, 41, 36