Модел 2177

Модел 2177

1.00 ден

Clear
Споредете
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Опис

  • Кратки чизми од телешка кожа
  • Црна боја
  • Ѓон CORIA DAVOS
  • H60

Дополнителна информација

Боја

Бордо

Големина

37, 38, 39, 40, 36