МОДЕЛ 1597

МОДЕЛ 1597

2,800.00 ден

  • Деколете во лак
  • ѓон Кориа Давос
  • штикла H75
Clear
Споредете
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Опис

  • Деколете во лак
  • ѓон Кориа Давос
  • штикла H75

Дополнителна информација

Боја

Бордо, Кафеава, Тегет

Големина

37, 38, 39, 40, 41, 36