МОДЕЛ 1826

МОДЕЛ 1826

2,800.00 ден

  • Деколете во телешка кожа
  • ѓон Кориа Давос
  • штикла H75
Clear
Споредете
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Опис

  • Деколете во телешка кожа
  • ѓон Кориа Давос
  • штикла H75

Дополнителна информација

Боја

Црна, Темно сина, Црн лак, Сина, Бордо, Црвена, Тегет

Големина

37, 38, 39, 40, 41, 36