MОДЕЛ 2148

MОДЕЛ 2148

3,500.00 ден

Clear
Споредете
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Опис

Мокасино во телешка кожа, ѓон Кориа Моноблок

Дополнителна информација

Боја

Бела

Големина

37, 38, 39, 40, 41, 36