Model 2180

Model 2180

1.00 ден

  • Женска чевла во стил Англиа
  • Во телешка кожа лак
  • Црна боја
  • Ѓон Coria so Keder Monoblok
Clear
Споредете
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Опис

  • Женска чевла во стил Англиа
  • Во телешка кожа лак
  • Црна боја
  • Ѓон Coria so Keder Monoblok

Дополнителна информација

Боја

Црн лак

Големина

37, 38, 39, 40, 41, 36